Hledáme spoluaminku!

3. may 2017 at 15:36 | brre |  Site Stuff
Vím, že takový článek už tu byl několikrát a že já tu vlastně nejsem!:o)) No nejsem tu pořád, jen mi je hrozně líto, jak blog umírá.:o( Sice už tu nechci být a svého rozhodnutí nelituju(možná jen maličko:o)), ale na druhou stranu mě fakt mrzí, jak je tu mrtvo! Rozhodla jsem se, že dám blogu ještě poslední šanci a pokusím se najít někoho, kdo by tu to chtěl oživit a staral by se tu o to! Pokud to nevyjde, tak asi blog definitivně zavřu, protože Danielle nemá na blog čas, což chápu a to jak je tu teď se mi nelíbí a myslím, že ani vám, takže poslední naděje pro tento blog je najít spoluadmina/y! Přidala jsem všechny důležité novinky, které tu chyběly, aby to případné zájemce o post admina neodrazovalo! V galerii je taky všechno doplněné, teda kromě fotek s fans, na které nemám náladu a čas, ale myslím, že ty když tam nebudou nic se nestane!:o)) Ok konec řečí a jdeme na to!:o) Nechci po vás, abyste tu byli denně, ale čím častěji tím lepší! A jsem ochotná přijmout i víc adminů, pokud by byl zájem, abyste toho neměli tolik! No, ale po předchozích konkurzech si nejsem úplně jistá, jestli se někdo přihlásí....nicméně myslím optimisticky!:o)) Nebudu po vás chtít nic náročného a osobního, ale chci si s každým zájemcem nejdřív trochu promluvit, protože přece jen jsem tu odvedla hromadu práce...hlavně v galerii a tak bych nerada, aby přišel někdo, kdo by to všechno zničil, protože i když to tu ukončím, blog tu stále zůstane a galerie taky, jen budou neaktivní!

Vyplňte do komentářů:
1) Jméno nebo přezdívku
2) Nějaký kontakt na vás
(nejlíp FB, ale pokud nemáte pořešíme to jinak:o) Takže klidně skype, mail... A pokud ho nechete psát veřejně pošlete ho na náš e-mail, který najdete v menu.)
3) Už jste někdy měli nějaký blog? Pokud ano uveďte příklad.
4) Umíte používat galerii? (Pokud ne nevadí, vysvětlím vám to, není to složité.)
5) Umíte anglicky? Stačí základy, rozumnět názvům alb v galerii atd.
6) Jak dlouho jste fanouškem 1D?
7) Budete mít čas každý den, abyste mohli přidávat články? (Jak jsem řekla, denní práce na blogu není podmínkou, ale párkrát do týdne by bylo vhodné!:o)


Podmínky přijetí:
• Můžete psát svoje názory, ale musíte se chovat slušně a uctivě a to jak ke skupině(včetně Zayna), tak k návštěvníkům.
• Musíte umět psát bez větších gramatických chyb! Sem tam udělá překlep každý, ale ne třikrát v jedné větě.
• Nebudete měnit vzhled blogu ani galerie! Ani styl psaní článků, samozřejmě pokud budete mít nápady na změny, můžeme to probrat.:o)
 

1 person judged this article.

Comments

1 Sabina Sabina | Email | 12. june 2017 at 22:36 | React

1) Jméno nebo přezdívku: Sabina
2) Nějaký kontakt na vás
(nejlíp FB, ale pokud nemáte pořešíme to jinak:o) Takže klidně skype, mail... A pokud ho nechete psát veřejně pošlete ho na náš e-mail, který najdete v menu.) https://www.facebook.com/sabina.sopikova.376
3) Už jste někdy měli nějaký blog? Pokud ano uveďte příklad. Jo měla, grafický, deníčkový, ale hlavně fanblog o One Direction, Gigi Hadid, Shay Mitchell, Chloe Moretz. No bylo jich hodně, ale zjistila jsem, že vždycky když mám nový blog tak doplňujbl všechny fotky i starý a pak mě to přestane bavit, protože jich je hodně. Tak chci zkusit nějaký starší blog, kde už to je hotový. :-)
4) Umíte používat galerii? (Pokud ne nevadí, vysvětlím vám to, není to složité.) Jojo sosugary rozumím dobře. :-)
5) Umíte anglicky? Stačí základy, rozumnět názvům alb v galerii atd. Jo tak něco jo, ale video bych asi nepředložila.
6) Jak dlouho jste fanouškem 1D? No hodně dlouho, myslím, jak vyšlo what makes you beautiful. :-)
7) Budete mít čas každý den, abyste mohli přidávat články? (Jak jsem řekla, denní práce na blogu není podmínkou, ale párkrát do týdne by bylo vhodné!:o) Jojo já si čas udělám vždycky. :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement

If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… We'll add your source.:o)

Flag Counter