Discussion - Tattoos

25. january 2015 at 12:02 | brre & Lenna |  Discussion

Jak už jsem před nějakou dobou slibovala, tak tu máme další diskuzi. Myslím si, že tentokrát by to mohla být vážně zajímavá debata, protože se bude jednat o tetování kluků. Niall tím pádem bude z diskuze bohužel vynechaný, ale občas to bohužel takto výjde. :)

Přemýšlela jsem, jak celý ten článek konstruovat a bude to tak, že vždy bude napsané jméno a pod to jaké tetování se nám u něj líbí nejvíce a které naopak nejméně a proč. :) Když i vy takhle nebo nějakým takovým způsobem budete psát váš komentář, tak budeme nadmíru spokojené.


Harry - Všechna tetování, která jsou do dneška znána, naleznete vypsaná ZDE
Co se týče Harryho tetování, tak si myslím, že každý alespoň na chvíli polemizoval o tom, co to sakra má být? Občas mám jiskřičku naděje, kdy si říkám, že Harry je jistě dost chytrý na to, aby věděl, zda to pro něj má význam. Jenže když se na ty tetování jako na celek podíváte, nemůže to mít žádný význam! :D Každopádně Harry zůstane Harrym a myslím si, že ještě z daleka neskončil. :D
Mé oblíbené tetování u Harryho je nejspíš ta loď, kterou má na levé paži, křížek, který má u prstů a vlaštovky na hrudníku. Popravdě kdyby některá tetování byli odděleně a měl každé po jednom jiný člověk, tak by se mi líbil znak Pink Floyd, který se tam teď tak nějak ztrácí a také ta růže.
Tetování, které mi u Harryho přijde naprosto absurdní je motýl a ta mořská panna. Přes motýla jsem se přenášela hodně dlouho, ale už tak nějak k Harrymu neodmyslitelně patří. Mořská panna, to je vážně tetování, které se mi vůbec nelíbí ani nápad a ani umístění.
BRRE: Hodně dlouho jsem přemýšlela, které jeho tetování se mi líbí. Jsem velký fanoušek tetování, ale tím jak je má namačkaný, tak si nejsem jistá, protože mi to kazí dojem!:o)) Líbí se mi ten křížek a pak ještě ty vlaštovky.
Tetování, který se mi fakt nelíbí, je to srdce(nemyslím to srdíčko)! Bože kdo si nechá vytetovat srdce?!:o)) Ne jen že je to divný, ale i děsivý! Dřív se mi nelíbil i motýl a myslela jsem si, že mu přeskočilo, ale už jsem si na něj zvykla a vypadá to celkem dobře, i když naprosto neobvykle!:o))

Liam - Všechna tetování, která jsou do dneška znána, naleznete vypsaná ZDE
Liam je jednoduše Liam a jeho povaha se podle mého nezapře ani v tetování. Řekla bych, že on bude z nich jediný, kdo si nechává ty tetování dělat s rozmyslem a s nějakým významem. :)
Čtyři šipky a citát 'Everything I ever wanted, but nothing that I'll ever need' jsou nepochybně moji favoriti z Liamového výběru. Líbí se mi i to pírko, ale zase né tolik jako předchozí dvě.
Bych řekla pravdou, tak není žádné tetování u Liama, které by mi 'vadilo' nebo se mi vyloženě nelíbilo, ale citát 'Only Time Will Tell', který je výstižný, tak se mi u něj nelíbí font, kterým ho má Liam vytetovaný.
BRRE: Souhlasím s Léňou jeho tetování jsou dobrý všechny, takže je těžký vybrat nějaký neoblíbený. Miluju jeho tetování šipek a 'Everything I ever wanted, but nothing that I'll ever need'. Jsou skvělý i dobře umístěný.
A neoblíbený bych vybrala asi to pírko. Není špatný ale podle mě by mohlo být menší.

Louis - Všechna tetování, která jsou do dneška znána, naleznete vypsaná ZDE
Louis se také s tetováním dobře rozjel a myslím si, že málo, které z jeho tetování má nějaký význam. Louis si podle mě nechává vyvtetovat to, co se mu líbí. Každopádně už by se Loui mohl krotit. :D
Z Louiho sbírky tetování se mi toho líbí celkem dost. Kompas, papírové letadílko, globus, podkova, provaz, co má Loui kolemm zápěstí a šíp. Loui má celkem dobré nápady na tetování, ale zase jak je to všechno pohromadě, tak to všechno tolik nevynikne.
Naopak tetování, které u Louiho opravdu ráda nemám, je jelen na rameni + srdce nad tím a ta vlaštovka u zápěstí. To jsou opravdu tetování, která mi na Louiho nesedí. :)
BRRE: Tady mám jasno co se mi líbí nejvíc...jeho nápis 'It Is What Is It' na hrudníku! Nejde ani tak o ten text, jako to místo!
Tetování, který nemám ráda, jsou ta pavučina na noze a pak to srdce nad jelenem...jelen sám o sobě by nevypadal špatně, ale to srdce to kazí!:o)) Jo a ještě ten pták na ruce...je moooc velkej!:o))

Zayn - Všechna tetování, která jsou do dneška známa, naleznete vypsaná ZDE
V neposlední řadě Zayn. Ten těch tetování taky opravdu nemá málo. :D Zayn má na mé poměry ty tetování většinou moc velký a přijdou mi takové celkem i dost agresivní.
Tetování, které u Zayna naprosto miluju jsou ty křídla s pusou na hrudníku. To je vážně tetování, které se mi moc moc líbí. A pak se mi celkem líbí i ten ornament na zápestí.
Mezi tetování, které se mi nelíbí jsou lebky a had na rameni.
BRRE: Moje oblíbený tetování jsou ty křídla na hrudníku...ale bez té pusy! Pak ještě ta holubice na ruce...líbí se mi jak to tetování tak to místo.:o) Jedna z věcí za co musím Zayna pochválit, je to že si ty tetování dává hodně do 'rukávu', protože až s tím jednou skončí, tak to nebude vypadat jako když se na něj sesypala školka a kreslila si, jako u Louiho a Harryho.:o))
Vzhledem k tomu, že nemám ráda lebky, tak se mi nelíbí ani jeho tetování s nima. Pak ještě ten had a ta opice...sice chápu, že je to součást toho rukávu, ale prostě to vypadá divně.

Kdybych si měla od každého vybrat jedno tetování, které bych si nechala vytetovat já, tak by to bylo:
Harry - znak Pink Floydů (popřípadě křížek)
Liam - citát 'Everything I ever wanted, but nothing that I'll ever need'
Louis - papírové letadílko
Zayn - křídla s pusou

BRRE
Harry - křížek
Liam - citát 'Everything I ever wanted, but nothing that I'll ever need'
Louis - OOPS!
Zayn - křídla bez pusy
 

3 people judged this article.

Comments

1 malu malu | 25. january 2015 at 14:22

<b> Liams arrow tattoo is my fave,I love it!♥
xx    
<a href="http://www.thestylishconfessions.com ">The Stylish Confessions | Fashion & Beauty blog</a>
</b>

2 Bára Bára | 25. january 2015 at 14:42

Je známo, proč nemá Niall šroubek jako ostatní?:)

3 Nikola Nikola | 25. january 2015 at 14:42

Takže u Liama se mi strašně líbí ty šipky nebo co to je u Zayna uplně zbožňuju tetování vlaštovky na zápěstí a celkově jak má potetovanou celou ruku,zvlášť jsou některé ty tetování zvláštní,ale dohromady to vypadá dobře a díky tomu vypadá jak nějakej bad boy:D u Louiho nevím proč,ale prostě se mi absolutně nelíbí ten jelen na ruce a naopak ten nápis na krku vypadá strašně dobře.A Harry má asi ze všech nejzvlášnější tetování a někomu se to možná nelíbí,ale já miluju všechny jeho tetování,ten motýl,ptáci a ostatní,snad až na to poslední tetování mořské panny,to je celkem hrozný:D a u Louiho a Harryho by mě strašně zajímalo jaký mají některé ty jejich tetování význam,něvěřím takové té Larry souvislosti,ale některá tetování jsou prostě zvláští a jejich význam asi ví jen sami kluci :)

4 Smile Smile | 25. january 2015 at 16:34

U Harryho se mi nejvíce líbí ta loď a to srdce na paži. A taky i ten křížek na palci. Jinak má zajímavá a originální tetování jako všichni kluci. Nelíbí se mi moc to srdce( lidské) Je takové divné. Liam asi nejdřív přemýšlí a pak jde do studia. Líbí se mi ,, only time will tell" a není asi žádné které by se mi vyloženě nelíbilo. Louis je ma taky originální. Nejlepší je asi ten provaz na zápěstí a piškvorky. Nelíbí se mi moc to nové tetování - dýka na ruce. Zayn jich má nejvíce a miluju tu jeho pusu s křídlama, holubici na krku a orlament na zápěstí. Není asi žádné které by se mi nelíbilo. Jinak kluci maj některý vazné úžasný a moc se mi líbí :-) Jen Niall nic, ale tak třeba za chvíli bude mít taky nějaké a nebo se nenechá ovlivnit :-D

5 Krolin Krolin | 25. january 2015 at 16:46

Musím říct že nejsem vůbec fanda tetování...
Zaynovi tetování jako celek naprosto beru, i když samy o sobě se mi zdají hodně takové temné. Co se mi ale líbí, na svoje tělo bych to nechtěla :D, je teď to novější jen ty ornamenty na ruce- zápěstí :)
Liamovi čtyry šipky jsou jeho. Taky mi přijde, že je jediný kdo nad svými obrázky nápisy přemýšlí a o to hezčí jsou. Ty čtyry šipky jsou ale pro mě top, už bych si jeho ruku bez toho představit ani neuměla...
Loui, Harry a jejich tetování ale dokonale nechápu. Nejhorší Louiho je hra piškvorky a lebka na levé ruce. Harryho srdce, nebo listy taky nejsou můj šálek čaje, ale když se to klukům líbí :)
A z toho všeho vyplývá, že můj oblíbenec musí a je Niall a jeho netetované tělo je nejhezčí :D

6 Nika Nika | 25. january 2015 at 17:02

Já osobně proti tetování nic nemám, ale Harry, Loui a Zayn jich mají tak moc, takže se v tom už ztrácím :)
Co se týče Louiho, tak u něj se mi nelíbí srdce nad jelenem, pavučina a jelikož nemám ráda lebky, tak ta jeho na ruce mě taky moc neuchvátila. Jinak je super ten jeho nápis na hrudníku, protože to místo, je skvěle vybrané :) dále je hezké oops! a taky ten provaz omotaný kolem zápěstí :)
U Liama se mi líbí skoro všechny, protože on jich taky moc nemá :) kdybych ale měla vybrat nejméně oblíbené, tak to bude asi to pírko.
Harry je případ sám pro sebe, jelikož některá tetování jsou fakt na hlavu :D jako mořská panna, srdce, karta s lebkou, ptačí budka či listy, nebo co to je, pod motýlem. Na motýla už jsem si zvykla, ale taky jsem ho moc nechápala...hlavně tu velikost!!! Jinak se mi u něj líbí křížek, loď a vlaštovky :)
A u Zayna fakt nevím...ta jeho levá ruka je jak jedno velké tetování, takže se v tom moc nevyznám, ale lebky či barevné tetování nemusím všeobecně, takže to se mi u něj moc nelíbí. Naopak křídla (ale bez pusy) jsou úžasné, obrys ptáčka na ruce je fajn a ten ornament se mi taky líbí, jen bych mu možná vybrala jiné místo :)
Řešit význam jejich tetování asi nemá cenu, protože ho dle mě některé ani nemají a kluci si je vytetovali jen tak :)
Bylo by ale hezké, kdyby ten šroubek na kotníku měli všichni včetně Nialla. Byla by to taková jejich společná "věc" :)

7 Míša Míša | 25. january 2015 at 18:00

Tak já začnu Zaynem: ANO: Líbí se mi ty křídla i s pusinkou a hlavně i to umístění, nevím proč, ale miluju ho :), potom taky ten ornament na zápěstí, ale ještě před tím, něž si ho nechal zvětšit až pod prsty, to si myslím, že je už moc!
NE: asi ten had a obrázek Perrie, né, že bych neměla ráda Perrie, ale to tetování se mi nelíbí, je to důkaz, že ji opravdu miluje, ale může se stát tolik věcí, které ovšem nikdo nechce! :/ Obdivuji jeho odvážnost si nechat vytetovat osobu, kterou miluju! To je naopak zase pěkné! :))

Liam: ANO: Každopádně šipky, ty jsou strašně epické a strašně se mi líbí :D
NE: jinak nejspíš "no problém" :D

Louis: ANO: Boží je ten nápis na hrudníku, dobře zvolené místo i slova :)
NE: Asi lebka, nikdy jsem nad tím nějak nepřemýšlela :/

Harry: ANO: Kotva, ta je pěkná :)
NE: Nejspíš to černé srdce a motýl :D Moc velký :D

Na závěr: Není tetování ani jedno prostě žádné, které bych nenáviděla a kvůli němu si třeba neuložila nějakou fotku :D To ne.. Netroufnu si říct, že to je hnus, protože neznám význam.. ;)

8 Shannon Shannon | 25. january 2015 at 18:32

Já bych začala asi tím, že Liam má pro každé tetování svůj vlastní význam (přesně jak už tu někdo napsal: "nejdřív přemýšlí a potom jde do toho") U něj se mi nejvíce líbí asi také citát 'Everything I ever wanted, but nothing that I'll ever need' nebo to pírko, protože má kouzelný a osobní význam :3. U Liama snad ani není tetování, které by se mi nelíbilo.

U Harryho se mi nejvíce líbí loď, křížek nebo znak Pink Floydů :). Co se mi na něm ale opravdu nelíbí je ta mořská panna. Nevím, nějak se mi na něm nelíbí.

U Louiho se mi nejvíc líbí asi piškvorky, papírové letadlo :). Co se mi u něho nelíbí je rozhodně ten jelen.

U Zayna se mi líbí vlaštovka nebo "ZAP". Jinak ohledně tetování si Zayna moc neprohlížím :D

9 Niki Niki | 25. january 2015 at 18:36

Abych pravdu řekla, taky moc nejsem zastáncem tetování, ale když už nějaké vidím a zalíbí se mi, tak to musí být to nejlepší tetování. Ještě, že Niall je z kola ven, ale musím uznat, že je to trochu zvláštní, že se nenechal ztrhnout kluky :)
Harry je typ člověka, který je rozumný, chytrý a dokáže si věci pomalu promyslet, to znamená, že by si nenechal vytetovat nic, co by pro něj nemělo nějaký význam a to je důležité. Co musím uznat je, že ta loď na rameni je úžasná a výborně propracovaná. Dále jsou úžasné ty dvě ruce pod lodí, které dávají symbol míru. Zajímavá je i ta ptačí budka. A samozřejmě všechny nápis, jelikož miluju nápisy. Co se mi ale vůbec nelíbí jsou ty pírka na břichu, motýl a vlaštovky. Jsou vytetované dobře, ale nějak mi na něj nesedí.
Liamovy čtyři šipky jsou velkým důkazem, že je v kapele naplno a je rád tam, kde je. Toto tetování má pro mně asi ze všech tetování u kluků největší hodnotu a přitom to jsou "jen" čtyři šipky. A samozřejmě nápisy taky super. U Liama není nic, co by se mi nějak příčilo.
Louis :D To je prostě Louis, osobitá tetování, které uvidíme jen u něj. Nevím, kde na ty nápady na tetování chodí, ale vždycky, když nějaké tetování přibyde, tak si vždy řeknu, co to zase bude? :D U Louise se mi líbí srdce více, než u Harryho, nevím čím, ale prostě je hezčí. Jelen pod srdcem je hezký, ale když už, tak bych toho jelena dala jinam, protože na to místo se to opravdu nehodí. Miluju ty uzle, ty jsou božské. Když půjdeme k těm malým blbůstkám, co má na ruce, tak vtipné je Oops! a ještě k tomu s tím vykřičníkem to dokazuje tu chybu, nebo jak to popsat :) Kafe dobré, podkova, kladivo, človíček, globus... Super jsou taky piškvorky, to by mně opravdu nenapadlo :D :D Nápis Far Away má taky něco do sebe. Tetování, které moc nemusím je ten šíp, kostry a jakoby ten náramek na levém zápěstí.
A nakonec Zayn s jeho sbírkou. Nelíbí se mi kostra se zubama, to je jako první, co se mi nelíbí. Naopak je suprový mikrofon, který taky znázorňuje lásku k hudbě a vystupování. Znak Jin a Jang má Zayn určitě proto, že mu to dává něco osobního, jinak nevím, na co by ho  měl, protože ten znak není nijak zvláštně hezký ale vím, že mnoho lidí ho má. Pak tam jsou ty skřížené prsty na ruce, které teda jdou, když přimhouřím obě oči. Nápis Zap! přímo miluju, nevím  proč, asi... No já nevím proč. Vždycky si spojím Zayna a Zap! :D Díl puzzle, číslovky, racek a rádio jdou. A tady se taky nachází obrovský zážitek, kteří kluci prožili a Zayn si ho dokonce nechal vytetovat a je to MSG 3. 12. 2012, kde poprvé vystupovali. A láska je taky zatetovaná. Perrie musela být hrozně ráda, kdyby tohle někdo udělal mně, tak ho miluju na celý život, ale nevíhoda je, že kdyb se rozešli, tak tetování zůstane :)
Celkově nemám ráda, když je tetování mnoho, protože pak se ztrácí a je to škoda. Když už něco mám na těle, tak chci, aby v tom nebyl zmatek. U Zayna to chápu, je dost tichý typ, stejně jako já, proto mu to nevyčítám a stejně jako já chce mít jakoby zakódované znaky na těle, s rozdílem, že já je na těle nemám, ale třeba někde jinde. Je to jeho způsob komunikace a když se lidi nad každým jeho tetováním zamyslí, nemusí už s ním mluvit, protože tetování prozradí všechno.

Tak bych asi zhodnotila tetování kluků. Moc se omlouvám, že toho je trošku povíc, ale za prvé nemám, co dělat a za druhé si myslím, že budete rádi, když se takhle někdo rozepíše. :)

10 brre brre | Web | 25. january 2015 at 19:05

[9]: Jin a jang má význam...ale řekla bych že si ho každý vykládá trochu jinak. Já ho mám taky a rozhodně bych neměnila protože zastupuje rovnoprávnost...
a máš pravdu každý komentář potěší ale dlouhý extra!:o))

11 Týna Týna | 26. january 2015 at 10:16

U Harryho se mi asi nejvíc líbí loď a ptáčci na hrudi. Ta růže taky není špatná :) Nelíbí se mi ty větvě na břiše a mořská panna :D to je úlet :D
U Liama se mi líbí šipky :) Liam je takovej rozvážnej :D Řekla bych že u tetování to není na škodu. Nenechá si na sebe "namalovat" každou pitomost :D
Louis má pěkný ty malý tetování..OOPS, čaj, skateboardistu, vlaštovku.. :) Vůbec se mi nelíbí jelen se srdcem.
Na Zaynovi se mi líbí ten rukáv, hlavně zap! Tetování Perrie se mi taky líbí, ale přijde mi unáhlený dát si její obrázek takhle velký na ruku :D Nelíbí se mi lebka :D
A nakonec Niall :D ten je skvělej i bez tetování :D

12 luc_tommo luc_tommo | Email | 29. january 2015 at 17:55

Já asi začnu tím, že já sama žádné tetování nemám protože mám panickou hrůzu z jehel. takže obdivuju každýho kdo nějaký tetování má a že do sebe dobrovolně nechá píchat.. říká se že je to nějakej určitej životní styl a když jednou začneš nevíš kdy přestat..  Proto asi možná chápu, že třeba Harryho a Luisovo tetvání nedává hlavu ani patu, myslím si, že pro ně to má určitě nějakou vzpomínku nějakej význam..  Nejvíc se mi líbí na Louisovi  provaz  na zápěstí.. zřejmě spojení nekonečna.. a taky se mi líbí ty jeho pavučinky... Na Harrym se mi nejvíc líbí vlaštovky.. ovšem motyl... no  ze začátku jsem si myslela že je to jen sranda.. ale ted už k němu neodmyslitelně patří..   Liam.. nejvíc se mi líbí jeho šipky.. na tom předloktí to vypadá fakt skvěle a vypadá to jako  znak one direction.. jednoho směru! Tak to na mě působí.. No a Zayn.. u něj tetování  asi nejvíc se mi líbí to na jeh zápěstí a taky ta ruka s těma skříženýma prstama.. tot za mě :) :-D  :-D

13 Annie Annie | 31. january 2015 at 18:13

Mně se tetování vždycky strašně líbily a sama už šíleně dlouho plánuju si nějaký pořídit, ale věčně nejsou finance a navíc se bojím bolesti :D Ale moc bych tetování chtěla.
Všeobecně se mi tetování kluků spíš nelíbí než líbí, vlastně je jich jen pár, který se mi vážně líbí.
Jednoznačně jsou to Harryho holubice na hrudi, to je fakt krása. Vždycky, když to tetování ukáže, mám úplně hroznou chuť si na to sáhnout :D Pak se mi líbí jeho hvězda na ruce, myslím, že to bylo jeho úplně první tetování a mám pocit, že to něčím překryl :( Má jich tolik, že se v tom vážně už nevyznám :D
Liamovi tetování se mi líbí asi nejvíc, vlastně, jak už Lenna řekla, jeho tetování opravdu dávají smysl. Líbí se mi pírko, asi nejvíc, a pak se mi taky hodně líbí Only time will tell... a šipky.
U Zayna se mi líbí snad jen podobizna Perrie :D Jsem velkej Zerrie shipper a ten nápad, že si jí nechá vytetovat, se mi vážně hodně líbil. Je pravda, že jestli se jednou rozejdou (i když doufám, že se to nestane, protože oni jsou spolu zkrátka dokonalí :3), tak toho bude Zayn třeba pak litovat. Ale tak to už je jeho problém :D
A Louiho tetování jsou snad největší nesmysly ze všech :D Ten jelen je vážně hroznej, nechápu, jak si někdo může nechat vytetovat jelena -_- Jinak bych mohla říct, že jediný jeho přijatelný tetování pro mě je asi nápis It is what it is na hrudi.
A Niall jako vždycky vyčnívá z davu :D

14 brre brre | Web | 31. january 2015 at 18:44

[12]: já mám taky panickou hrůzu z jehel a vždycky když mi berou krev se otáčím a nedívám se a i tak musím vypadat děsně protože mají sestřičky strach že to se mnou sekne!:o)) ovšem u tetování ta jehla není vidět když se přímo nedíváš na to jak to tetuje takže to je důvod proč to přežiju a dokonce i opakovaně!:o))

[13]: ono to nebolí tolik jak někteří říkají. je to nepříjemný jen chvíli a pak si člověk zvykne:o))

15 Annie Annie | 1. february 2015 at 17:17

[14]: To je prave taky problem, kdykoliv se nekoho s tetovanim zeptam, jestli to bolelo, tak rekne bude ze strasne anebo vubec, takze nevim, co si mam myslet :D Ale casem se k tomu snad dokopu :)

16 zujka « ollymurscz.blog.cz zujka « ollymurscz.blog.cz | 1. february 2015 at 17:40

Kluci už jsou jak omalovánky :D Zázrak, že Niall tomu zatím nepropadl :-) Ale, když se jim to líbí tak co :-) Hlavně, že jsou spokojený :-)

17 Anett Anett | 8. february 2015 at 23:15

Nejradší mám Larry matching tattoes.

18 TomkoR TomkoR | Email | Web | 18. january 2017 at 13:20

Velmi zajímavý blog

Comments are closed.


Actual articles

Advertisement

If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… We'll add your source.:o)

Flag Counter