Zayn for Fabulous: Letěl bych i deseti letadly domů, jen abych viděl Perrie

19. august 2013 at 17:17 | Veronica. |  Translations

Letěl bych i deseti letadly domů, jen abych viděl Perrie.Posledně, co jsme spolu mluvili, Zayne, jsi zrovna smazal svůj Twitter účet. Stále k němu máš jakýsi láska/nenávist vztah?
Tak nějak se to nezměnilo od minulého roku. Bývá to docela negativní, ale ono to vlastně ani tak nemá cenu odejít z Twitteru, protože je tam hodně fanoušků a není to k ním fér. Netweetuju každou sekundu každého dne, jako třeba: "Zrovna jsem se nadechnul, zrovna jsem byl na toaletě." Prostě dávám vědět fanouškům to, co vědět potřebují.

Když už mluvíme o fanoušcích, tady v Americe je to šílený! Všiml sis těch rozdílů oproti vaší minulé návštěvě?
Jo, zešílelo to od doby, co se na konci minulého roku naše album stalo #1 ve Státech. Amerika je větší místo, takže vidíš to šílenství, co dostáváš i v UK, ale v mnohem větším měřítku. Je tu více lidí, více dětí, více matek, lidí, kteří tě pronásledují.

Cítíš se kvůli tomu někdy klaustrofobicky?
Lhal bych, kdybych řekl, že to někdy nebývá jako: "Panebože." Někdy se budeš smát společně s kluky, jindy budeš zase jako: "Dop****, tohle je šílený."

Vždycky si byl tím nejnesmělejším z kluků. Zjišťuješ u sebe třeba, že se lépe vyrovnáváš se světly ramp?
Jo, určitě. Myslím, že to bylo více o přijímání určitých věcí, přijímání, že je tohle reálné a že ten šílený sen, co jsem měl o X Factor se opravdu stal. Takže jsem se naučil užívat si každou minutu, protože by mohl být konec dřív, než bychom o tom věděli. Nakopal bych se a říkal si: "Oh, proč sis to víc neužíval, když si k tomu měl příležitost?"

Máš kreslenou postavičku tvé přítelkyně Perrie [Edwards, 20, z Little Mix] vytetovaný na tvé paži. Můžeme se na to podívat?
Jo, jasně. Je docela velký.

Teda, je to rozhodně ona!
Jo, její typické rysy tam určitě jsou. Zabralo to dvě a půl hodiny.

Řekl si ji, že si ho necháváš udělat?
Řekl jsem ji, že si pravděpodobně nechám udělat její kreslenou postavičku a ona řekla: "Oh, jo, super." Ničeho si vůbec nevšimla. Já si neudělal ani fotku toho tetování, prostě jsem jí to ukázal, když jsem se vrátil domů.

Jaká byla její reakce?
Oh, líbilo se jí to, myslí si, že to je skvělé. Je to dobré znamení, myslím.

Slyšeli jsme, že si letěl čtyřmi letadly a zabralo ti 48 hodin, jen abyste spolu mohli strávit trochu času, nedávno?
Jo, to je pravda! Je hodně obtížné ji vídat, protože naše programy jsou šílený a tak. Ale udělal bych cokoliv, jen abych ji mohl vidět, nevadí mi to. Letěl bych deseti letadly domů, abych ji mohl vidět.

Aww! Dělá z toho tu chvíli více speciální, když strávíte dlouhou dobu od sebe?
Jo, moje máma vždycky říkala, že nepřítomnost naplňuje srdce laskavostí, a to rozhodně naplňuje. Když nevídáte svou přítelkyni 24 hodin denně, tak když ta chvíle nastane a setkáš se s ní, snažíš se z toho vytěžit všechno.

Dělali jsme rozhovor s The Wanted nedávno a Max tě půvabně nazval 'kr****em'. Nějaká odpověď?
Můžu se jen ze široka usmát a dát palce nahoru a konec? Upřímně se nebudu ani otravovat, abych je pobavil. Max rád říká chlapácký věci, ale je nic, je to fajn.

Řekl, že jsi od nich v New Yorku utekl?
Myslím, že zjistíte, že to bylo úplně naopak.

Když se podíváš zpátky na toho 17ti letýho kluka, který se zúčastníl konkurzu na X Factor, jak moc jsi teď jiný?
Změnil jsem se k lepšímu v tom, že dokážu udržet konverzaci déle, než pět minut bez toho, aniž bych se začal stydět, nebo byl nervózní. Taky vystupování si mnohem více užívám - poznal jsem opravdový smysl vystoupení a vzájemné působení na fanoušky.

A nakonec, kdo je tím největším párty zvířetem na turné?
Býval to Harry, ale myslím, že Liam to teď převzal.


copy with source
Translation by IHEART-ONEDIRECTION.blog.cz
 

9 people judged this article.

Comments

1 DeNisQa DeNisQa | Web | 19. august 2013 at 17:22 | React

Já ho fakt miluju :DD*
** Obdivuju tě,že všechny rozhovory překládáš ;)..Ale děkuju!..sama bych si to nepřeložila,jsem na to moc líná :DD*

2 brre brre | Web | 19. august 2013 at 17:49 | React

jako letěl za Pezz dva dny??? omg on je cvok ale tak roztomilej cvok že chci taky:o)) Perrie má toho nejlepšího kluka jakýho si kdy mohla vysnít:o))

3 Andrea SB Andrea SB | Web | 19. august 2013 at 19:13 | React

perrie má na něj štěstí :)

4 Eva Eva | 19. august 2013 at 21:02 | React

Liam a párty zviera?..:D..fúha..Daddy je odrazu aký bad boy

5 Mitchie Mitchie | Web | 20. august 2013 at 0:20 | React

Liam a párty zviera? prosím? wot? LIAM? prevzal Harryho žezlo? WOT? dobre, pardon, zmätok bokom.
zase spomenuli The Wanted!! :D a neviem... naposledy, keď som pozerala Maxov účet na twitteri, tak vravel o novom klipe 1D že je super, a celkovo bol taký... uvedomelý a pozitívny, a som si vravela že wow, Max je jeden z tých vyspelejších z TW, obdiv. ale teraz Zayn tu doňho dáva a ja som si spomenula že vlastne v dávnych hádkach bol aj on zapletený a poejwiofhaiudhasu som torn :D

každopádne. Zayn je mi z chalanov najbližšie, čo sa osobnosťou týka, teda chápeme sa, nie? :D neviem, tak sa k nemu viem najviac relatovať, asi to bude tým, že sme obaja kozorožci... ale napriek tomu patrí k tým mojim menej obľúbeným :D je to divné asi :D ale po každom takomto interview alebo tak si poviem že wtf Mitchie, prečo ho nemáš radšej, veď zen je úplne super.

neviem, nie som v poriadku asi :D

6 albina.jackovova albina.jackovova | Email | 1. october 2013 at 14:22 | React

Ďakujem že to prekladáš :33

7 andrea andrea | 22. february 2014 at 9:08 | React

mě se líbí harry ale mojí kámošce se líbí zayn

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement

If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… We'll add your source.:o)

Flag Counter