Louis for Fabulous: The Wanted? Nebude tu rozhodně žádné hubičkování nebo udobřování

19. august 2013 at 15:11 | Veronica. |  Translations

The Wanted? Nebude tu rozhodně žádné hubičkování nebo udobřování.


Ty a kluci jste byli zaneprázdněné včeličky, Louisi! Světová tour, nový singl, třetí album je na cestě a film...
Já vím. Moje máma mi psala před pár dny, že se byla podívat na Já padouch 2 s mými malými sestrami, a že tam pouštěli trailer na náš film - to byla ta chvíle, kdy mi to doopravdy došlo.

Bojíš se někdy pohoření?
Nastanou dny, kdy si pomyslíš: "Opravdu bych rád jel domů a měl nedělní večeři s mou mámou, nebo šel ven s mou přítelkyní." Ale za nic na světě bych to nevyměnil. Negativní momenty jsou v každé práci a v té naší je jen opravdu málo negativ. Nestěžuju si.

Zmínil si svou přítelkyni [studentku Eleanor Calder, 21] - jak to jde?
Ah, je to skvělé, nemůže to být lepší. Někdy se bojím, že by mě mohla opustit a najít si kluka, který by tam pro ni byl pořád. Samozřejmě, není jednoduché mít dlouhodobý vztah s takovou prací, ale frustruje mě, když lidé říkají, že je to nemožné. Je to rozhodně proveditelné, záleží do na lidech a zda dostatečně chtějí, aby to fungovalo.

Jste pro extrémní řešení - cestování přes kontinenty, jen abyste se na krátkou dobu viděli?
Samozřejmě. Kdykoliv je v programu pauza, je tohle pokaždé má první myšlenka. Nemusí uběhnout moc dní, aby mi začala chybět, takže někdy - i když je to třeba jen příležitostný den - letím na den domů do Londýna z show a pak zase zpátky.

To je závazek!
Ano, ale udržuje tě to duševně zdravého. Je důležité mít tu jednu určitou osobu, které se můžu svěřit a být si s ní blízký. Navzájem si zcela důvěřujeme a vztah by nefungoval, kdyby ne. Opravdu se milujeme.

Pojďme si promluvit o The Wanted.
Ah, skvělá kapela.
Víme, že jste jejich album poslouchali v tour busu...
Vlastně, jen jsem vkročil do šatny a jedna z jejich písní hrála v rádiu, což byl ten nejlepší způsob, jakým by mohl můj den začít. Opravdu, opravdu jsem si to užil. Znám celej text.

Byli jsme právě svědky náznaku sarkasmu, Louisi?!
Ha! Je škoda, že The Wanted záležitost tak vygradovala, ale nebude tu žádné hubičkování a udobřování, to víme najisto. Zašlo to příliš daleko.

Na co si tak stěžují, máš ponětí?
Prostě si myslím, že berou sami sebe až moc vážně. Jsme si dobře vědomi, že jsme chlapecká skupina, ale oni vypadají jako by se zoufale snažili být hustí tím, jak mluví o tom s kým **kají, jak moc chlastají. Vypadá to, že si myslí, že průměrný věk jejich fanoušků je 18 a 19 let, což je tak naivní.

Můžeš nám říct něco o novém albu, jež je očekáváno později tohoto roku?
Je docela odlišné. Já a Liam jsme napsali 12 písní, ze kterých bude sedm nebo osm použito. Každý se podílel na psaní. Šlo o to, mít větší kontrolu lyricky, což je důležité, protože ta zpráva, kterou chceme vypodobnit přes naši hudbu, musí být od nás.

S Liamem jste si mnohem bližší, než předtím, že ano?
O hodně. Já a Liam jsme měli trochu drsný začátek. Když jsme byli v X Factoru, byl tam i před dvěma lety předtím, takže to bral až šíleně vážně. Já jsem zrovna vyšel ze školy a chtěl jsem si to užít. Takže jsme se trochu neshodli, ale od té doby já se stal trochu víc citlivým a on zas míň vážným.

Myslel sis někdy, že musíš hodně rychle vyrůst?
Z počátku to byla ta nejtěžší věc, se kterou jsem se musel vypořádat. Bylo mi 18, zrovna jsem vyšel střední školu a najednou, bang! Jste uprostřed celé téhle odpovědnosti. Takže jsem se cítil jako: "K***a, zmizelo moje dětství?" Stálo to hodně času, aby si má hlava na tohle všechno zvykla.

Musí to být stále hodně obtížné pochytit vše, co se kolem vás odehrává.
Je velmi těžké tomu porozumět a vlastně tomu stále nerozumíme. Až budu v houpacím křesle a budu mluvit se svými vnoučaty, teprve tehdy si to uvědomím!


copy with source
Translation IHEART-ONEDIRECTION.blog.cz
 

10 people judged this article.

Comments

1 brre brre | Web | 19. august 2013 at 15:21 | React

jako nejdřív se tu rozplývám nad tím jak je dokonalej a pak tu umírám smíchy:o))_" Pojďme si promluvit o The Wanted.
Ah, skvělá kapela." to je jak vtip století když to řekne zrovna on:o)) ale ten důvod proč to všechno je se mi líbí a není to tím že to řekl Loui!! Nikdy ale fakt NIKDY se nemělo stát to že se Liam stal míň vážným!!! teď to na mě zanechává vážný následky!:o(((

2 Mitchie Mitchie | Web | 19. august 2013 at 16:51 | React

omg to s tými The Wanted zabil :DDD ja milujem Louisa keď na nich kydá :D nič proti TW, ale keď majú medzi sebou tie šarvátky - teda hlavne Tom Parker a Louis, tak vtedy sa vždy viem tak na nich nasrať že to až pekné nie je :D
a to ako povedal že sú si s Liamom bližší aww milujem interviews, kde hovoria jeden o druhom <3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement

If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… We'll add your source.:o)

Flag Counter