Liam for Fabulous: Já? Kapitán Citlivý? Už ne!

19. august 2013 at 12:22 | Veronica. |  Translations

Já? Kapitán Citlivý? Už ne!


Takže, Liame, máš reputaci toho, že jsi považován za Kapitána Citlivýho ve vaší kapele. Je to pravda?
Shledávám to trochu otravný, v poslední době jsem byl trochu víc vzpurný...
Ohh, pokračuj...
No, právě jsem ukončil jeden vztah, jsem nezadaný a tak si užívám společně s kluky.

Cítíš se více volný teď, když si nezadaný muž [Liam se rozešel s jeho dlouhodobou přítelkyní, tanečnicí Danielle Peazer, 25, začátkem tohoto roku]?
Abych byl upřímný, cítím. Je zvláštní být v takové možnosti s přítelkyní. Ne, že bych teď chtěl chodit ven a byl jedním z těch 'laddy' mužů, protože nejsem takový typ kluka. Ale líbí se mi, když můžu jít ven, bavit se a nemuset se o nic strachovat.

Vzalo si dlouhé odloučení, tebe a Danielle, svou daň?
Je těžké udrřet krok se vztahem, ale pokud to dostatečně chcete, může to fungovat. Očividně se to nestalo u nás. Pořád jsme dobří přátelé. Skončilo to, je to jedna z těchto věcí, pořád mám spoustu lásky pro Danielle. Byla tu pro mě v jedněch nejdůležitějších chvílích mého života.

Takže teď chodíš ven více pařit - ale moc nepiješ, nebo ano?
Er... to se mohlo trochu změnit!
Oh, vážně?!
Jenom trochu! Abych byl fér, v posledních pár měsicích proběhlo hodně změn, Kapitán Citlivý už není citlivý.

Nedávno si se trochu vztekal na Twitteru [Liam si stěžoval na fanouška, který mu neustále volal na hotelový telefon]...
Jen jsem se trochu naštval na jednu osobu, která mi v jednom kuse volala do hotelovýho pokoje každé ráno, tak jsem si řekl: "Tak to by stačilo." Fanoušci změnili náš život, ale prostě nechci, aby mi někdo volal brzo ráno do mého pokoje! Když mi někdo zavolá ze šprýmu, alespoň očekáváš, že to bude dobře promyšlený prank. Ale zvedl jsem telefon a ozývalo se tam jen: "Haló? Haló?" Tak jsem řekl něco jako: "Oh, proboha, to jsi zase ty!"

Musel si cítit, že tam poté byl nějaký zpětný náraz proti tobě, protože minulý měsíc si napsal otevřený dopis, ve kterém si se Directionerům omlouval.
Jen jsem se bavil s fanoušky, chtěl jsem se ujisti, že je všechno tak, jak má. Viděl jsem několik nápisů, transparentů na vystoupeních, které byly lehce nejasné - nic zvlášť špatného, ale jen jsem se chtěl ujisti, že je vše OK.

Co jsi říkal na nedávné focení photoshootu se supermodelkou Rosie Huntington-Whiteley [která pózovala s kapelou na obálce časopisu US]?
Oh. Můj. Bože. Nevěděl jsem, co té ženě říct. Pokaždé jsem se pokoušel zajisti, abych s ní nikdy nebyl osamotě, protože to by znamenalo, že bych s ní musel mluvit. Ale byl tu jeden moment, kde jsem byl jen já a ona, tak jsem si řekl: "Ah, sakra." Zeptala se mě, odkud jsem, tak jsem odpověděl: "Uhm... Wolverhampton," a pak už jsem nedokázal vymyslet nic dalšího, co bych mohl říct. Takže jsem skončil tak, že jsem tam stál jak citrón.

This Is Us bude propuštěn za dva týdny - budete oficiálně filmové hvězdy. Šílené, eh?
Hlavy nám z toho lítají kolem. Budeme mít premiéru a naši rodičové půjdou po červeném koberci. Má sestra mi neustále píše a ptá se mě, jaké šaty by si měla obléci. Vždycky ji řeknu něco jako: "Já nevím! Nechodím zas tak často na premiéry, nemám zdání, zlato."

Filmové hvězdy vyžadují velké zákulisní požadavky. Co máš ty na seznamu?
Neděláme si žádné požadavky. Snažili jsme se dát společně dohromady nějaké požadavky, ale jsme prostě strašně líní.


copy with source
Translation by ©IHEART-ONEDIRECTION.blog.cz
 

9 people judged this article.

Comments

1 Catherine Catherine | Web | 19. august 2013 at 12:50 | React

páni ty si nám to preložila, no máš môj obdiv, neviem či by som ja na to mala nervy :) no tak čo dodať, som hlavne rada, že sa tu Liam zmienil o Dani a strašne ma teší, aj tak ostali dobrými priateľmi, teda len dúfam, že sú, hádam ešte jedného dňa uvidím s nimi voľakú fotografiu :) wow a tá premiéra, som rada, že na nej budú všetci z rodiny, bude to fakt dokonalé, už sa neviem dočkať :) hádam tam prídu aj El a Perrie alebo aj Danielle

2 DeNisQa DeNisQa | Web | 19. august 2013 at 12:56 | React

To poslední je skvělý :DD*..Jinak teda ten fanoušek jak volal brzo ráno a každý den,tak se Liamovi ani nedivím se už se naštval :D..Ti fanoušci jsou už uplně mimo :DD

3 brre brre | Web | 19. august 2013 at 15:10 | React

jaj ten konec:o)) jsme prostě strašně moc líní!:o))) hej jako nějak si ho nedokážu představit že je nervózní z nějaký holky to je zvláštní představa:o)) no ale jen to  dodává další kladný bod k jeho dokonalosti:o))

4 Mitchie Mitchie | Web | 19. august 2013 at 17:51 | React

ja som asi umrela :DDDDDD Liam aký hanblivý, že sa snažil zaistiť, aby s modelkou neostali sami :DDD a že tam stál ako citrón, čosi, plačem od smiechu :DDDDDD inak ale zvyšok toho interview neviem, mám z neho zmiešané pocity, ako tam Liam furt opakoval, že sa zmenil a že už nie je taký citlivý a blabla, neviem... proste... neviem :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement

If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… We'll add your source.:o)

Flag Counter