Harry for Fabulous: Nejsem žádný andílek, ale nechci být považován za debila

19. august 2013 at 14:19 | Veronica. |  Translations

Nejsem žádný andílek, ale nechci být považován za debila!Takže, Harry, jaký byl zatím ten nejdivočejší večer na tour?
Byla tu noc v New Yorku, kde jsem samozřejmě nepil, protože nemůžu legálně ve Státech pít. Ale měli jsme pár dní volna, tak jsme vzali náš tým ven a bavili jsme se tam s jednou paní, která vlastnila tenhle bar, tak nás pustila všechny dovnitř. Bylo to úžasné - vidět celý tým, jak se opijí a baví se, bylo geniální. Skončilo to až někdy kolem paté, šesté ráno. Ale samozřejmě, já jsem nepil.

Vážně jsi nedávno zvracel na pódiu?
Jo! Nebylo to tak trapné, spíše tak trochu otravné. Všichni si mysleli, že to bylo kvůli tomu, že jsem pil a že jsem tak sešel z kolejí. Myslím, že to vlastně bylo nejposlednější možné rock 'n' roll vysvětlení, co jsem kdy slyšel, měl jsem jen příliš kousků pizzy.

Psalo se o tobě, že popisuješ vztahy jako 'osinu v zadku'. Je to pravda?
Vlastně si nepamatuju, že bych tohle někdy řekl. Jsem si jistý, že někteří lidé zjišťují, že je to pravda. Není to s nimi jednoduchý, to je určitě pravda, ale nemyslím si, že jsou osinou v zadku, to ne.

Ze všech kluků, se tvůj milostný život nejvíce probírá. Obtěžuje tě to nějak?
V Jediném případě, kdy jsem z toho optrávený je, že když se vám někdo líbí, tak oni si myslí: "Ale myslím, že jsem ho viděl s těmi ostatními." Je to v pohodě. Chápu to. Není to něco, na co si můžu stěžovat. Pokud se podívám na všechny ty věci, které se v mém životě dějí a vyberu si soustředit se jen na to, tak mé priority jsou úplně na špatném místě. Lidé, kteří patří k mým nejbližším mi rozumí, takže je to v pohodě. Ale když vezmu 10 lidí, se kterými jsem byl spojován, tak osm nebo devět z nich jsou jen kamarádi nebo lidé, které jsem potkal jednou.

Bojíš se, že bys mohl dostat reputaci?
Jo. Prostě nechci být považován za debila. Nebojím se o mou mámu, protože to chápe a ví, jaký doopravdy jsem. Ale nechci, aby si ostatní lidé mysleli, že jsem kretén.

Jsme si jistí, že většina lidí vidí kluka, co se jen baví.
Díky, v to doufám. Ale zároveň, nejsem žádný andílek.

Tak to jsme si jisti... Jsi nezadaný, nebo randíš?
Právě teď?

Právě v tento jistý moment.
Myslíte, jako chodit s někým, nebo jen randit?

Dobře, vyjasníme to. Jsi právě teď s někým?
Ne. Právě teď jsem nezadaný a dlouho jsem nijak zvlášť taky s nikým nerandil. Turné je hodně náročné a je těžké někoho poznat za jeden den. Nedostanete dostatečné množství času k tomu, abyste někoho poznali a řekli: "Vážně se mi líbíš. Nechceš se mnou jet na cestu na nějakou dobu?" Právě teď jsme na každém místě zřídka dva dny.

Je ve tvém životě někdo, kdo by se pro tebe mohl stát "významným"?
Ano je... Mám pár, které se mi líbí, ano.

Je to Kara Marshall [22-ti letá britská modelka, se kterou byl Harry nedávno spojován]?
Um... Mám jich pár na mysli. Vždycky je tu někdo, kdo by mohl být tím člověkem, o kterém přemýšlíš, že by se něco mohlo stát. Ale, jo. Právě teď se nic moc neděje.

Ok, přejdeme dál. Máš nějaké neobvyklé jsem-na-cestě nezbytnosti?
Vždycky si beru svíčku z domu, protože takhle můžeš provonět tvůj autobus stejnou vůní, jakou voní domov. Značku Diptyque - jsou drahé, ale jsou dobré. Oh a znáte ty sušené mango vločky?
Jo, jsou hrozné!
Nejsou! Jím je jako chipsy, jsou úžasné.

Tohle je tvé třetí focení na obálku Fabulous časopisu - je z tebe ostřílený člověk.
Jo, zbožňuju ten černo-bílý photoshoot, co jsme s vámi dělali minule. Miluju Fabulous focení, vždycky je to sranda.


copy with source
Translation by IHEART-ONEDIRECTION.blog.cz
 

8 people judged this article.

Comments

1 Toxique Toxique | Web | 19. august 2013 at 14:35 | React

Pěkný rozhovor:)

2 -A -A | 19. august 2013 at 15:03 | React

Už se těším na další rozhovor.

3 brre brre | Web | 19. august 2013 at 15:03 | React

jak se vyhýbal odpovědi:o)) nelepší je ten začátek jak opakuje že on ROZHODNĚ nepil:o))) jistěěěě je to andílek Harry:o))

4 Mitchie Mitchie | Web | 19. august 2013 at 17:55 | React

jaký speciální člověk, toto interview ma ranilo :D normálne sa na to vyseriem, už nič nečítam, lebo zisťujem kade čo a potom umieram od smútku :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement

If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… We'll add your source.:o)

Flag Counter