June 2012

1D >> Jun 30th - Outside The Studio In Orlando

30. june 2012 at 22:17 | VaynZayn |  1D - Candids 2012
source: onedirection-photos.com
yayy.. kluci dneska byli nejspíš nahrávat pro své nové album;). objevilo se pár ne moc kvalitních fotek, ale tak aspoň něco:).

Diary >> co-admin, qualification, holidays!!

30. june 2012 at 19:41 | Veronica |  Site Stuff

Ahoj lidi..:)) Zase tu jsem s jedním menším deníčkem, který plánuju napsat už pár dní, ale dostala jsem se k tomu až teď..:D Chci vám především popřát krásné a určitě zasloužené prázdniny a optat se na vysvědčení? :D Tak se pochlubte s těma samýma jedničkama..:D Já jsem se svým spokojená, je lepší než jsem měla v prváku, takže to takhle beru pozitivně, i když vím, že jsem se mohla víc snažit nooo..:D ale je lepší než v prváku! to je důležitý a budu si to v hlavě opakovat pořád..:D Ať ukojím vaši zvědavost, jsou to tři trojky no (zeměpis, ruština, chemie)..:D nějakých pár dvojek a jinak jedničky..:D ty trojky jsou z předmětů, který mě nebaví a nejdou mi, takže se nedivím, že to skončilo zrovna takhle...:D

Jako druhou věc, kterou si možná už někdo tady na blogu všiml, ale vím že ne úplně všichni je, že mám novou spoluadminku!! :) Je to VaynZayn, která se vám tu už představovala, ale moc lidí ten článek nevidělo, takže to sem ještě píšu oficiálně a taky ji oficiálně vítám na blogu..:)) Je to milá holčina, co se snaží všechno co tu na blogu dělám pobrat..:) Musí se vychytat ještě nějaký detaily, jako úvodní fotka, na kterou jsem tak ujetá, ale jinak ji to jde fakt skvěle..:) takže ji všichni hezky přivítejte a buďte na ni hodní..:D nebo budu zlá já a to já umím..:p :D

No..to by bylo asi tak všechno..:D Chci se omluvit za včerejšek kdy jsem tu nebyla a nepřidala nic novýho...byla jsem u kamarádky a slunila se (spálila se jak prase mimochodem :D au..) u bazénu na něco jako mini grilparty, a jak jsem přišla domů, už se mi nic nechtělo..:D jediný, co jsem zvládla bylo zajít v osm na twitter a bombardovat kluky na twitteru otázkou jestli někdy přijedou do Česka..:D byla jsem naivní a asi mi sluníčko vypálilo i zdravý rozum, jestli jsem si myslela, že mi snad odepíšou..:D no neodepsali no..:D
dneska jsem vám to ale všechno vynahradila a přidala všechno, co jsem našla a co tu chybělo..:) teď jdu oběhnou milovaná affska, když jsem se na to včera vykašlala..:D

Přeji vám všem náááádherný prázdniny!! :D :)))) >3

1D >> Jun 29th - Tampa, Florida - Performance Videos

30. june 2012 at 18:18 | VaynZayn |  Tour -Video- North America - Performance
yayyy.. Zayn si dal mikrák ke svému tetování a zpíval při sólu Loue. Harry také pomyslně dal svůj mikrák k ruce a zpíval tak chvíli. Harry také u Gotta Be You nezklamal a změnil text na 'chicken soup/i love chicken soup'. na konci More Than This je krásně vidět Ziam moment<33! nejvíc ťuťu ňuňu je, jak Zayn zase škádlí Harryho a šáhne mu na bradavku, to je awwww.. big Ziam moment u Save You Tonight, tam to dneska jiskřilo. to bylo tím horkem!
jinak.. dneska ty videa jsou nic moc, buďto nejsou celá nebo je kvalita špatná, často jsou také z velké dálky točené, ale kvalita zvuku je celkem dobrá. lepší jsem nenašla, taky je to ze včerejška, takže to zatím fanoušci nenahráli na YT. chybí mi pár videí, během zítřka snad dopřidám;).

1D >> Harry, Louis and Niall interview with 93.3 FLZ Tampa Bay Radio Station

30. june 2012 at 17:14 | VaynZayn |  1D - Videos - Interviews 2012
našla jsem interview s Harrym, Louim a Niallem. kluci tam furt plácají těmi pálkami. ta holka se jich ptá na otázky z twitteru, opět padla otázka, jestli by randili s fanynkou. pak tam kluci mluví o Universal Studios, říkali, že si to moc užili. jednou z otázek byla, jaká je jejich nejoblíbenější věcí a nejméně oblíbenou věcí na slávě. Niallovi se stýská po domově a jídlě.. roast potatos, mashed potatos;DD. ta reportérka se ptá, kdyby uvízli na ostrově, koho by snědli jako první, kde by schovali slona, kdyby byli židlí, jakou celebritu by nechali sednout na sebe (zní to divně, ale nevím, jak to přeložit. snad to nějak pochopíte z tý angličtiny, ne vždy se to dá dobře přeložit.) Louimu se ta otázka zdála natolik skvělá, že zavolala Zayna, aby taky odpověděl, ke konci kluci hrají hru, ta reportérka jim řekla 11 věcí a pomocí té pálky ukazují červenou nebo zelenou barvu. červená znamená ne/nelíbí se mi, zelená ano/líbí se mi. jedna z 'věcí', co řekla, bylo třeba tetování, Demi Lovato a Britney Spears jako porotkyně v X-Factoru.. to video je skvělý, ale Harryho moc nepustili ke slovu;)

1D >> June 29th - Niall, Zayn & Josh - Riding A Bike

30. june 2012 at 16:37 | VaynZayn |  1D - Candids 2012
source: twitter.com
yayyy. Nialler bez trika! to je prostě a jednoduše phenomeNIALL! víc fotek zatím není, snad jich brzy bude nějak víc.

1D >> Jun 29th - Tampa, Florida

30. june 2012 at 16:28 | VaynZayn |  Tour -North America- Performance
source: twitter.com
pár foteček ze včerejšího koncertu;)). vypadá to, že tam bylo fakt horko;). jako tady.. taky máte u vás takové teplo, je až nesnesitelný;DDD. furt se láduju zmrzlinami a furt je mi teplo, je to příšerný.

1D >> ‘Heartbreaker’ is not the next single

30. june 2012 at 16:09

Niall Horan, poskytl rozhovor pro MTV News o připravovaném albu.

"Už jsme ho vlastně nahrávali," sdělil Horan MTV News. "Když jsme se vrátili z Australia, měli jsme pár týdnů volno a pak jsme hned jeli do studia, aby jsme dostali nějaký nový skladby na další album."

"Napsali jsme naprosto parádní píseň z které jsme všichni vážně nadšení. … A minulý týden jsme byli v L.A. a měli jsme pět dní volno od tour aby jsme mohli nahrávat v L.A. takže jsme více nahráli tam," řekl Horan, dodal, že mají v úmyslu strávit celý červenec a srpen "doděláváním jejich alba."

"Pak budeme muset udělat rozhodnutí ohledně singlu brzo, 'protože musíme vypustit píseň někdy v září, předpokládám. Takže samozřejmě pro to ještě nemáme určený datum, takže musíme začít přemýšlet, shodnou se s nahrávací společnosti, s vedením, zajistit názory všech. Samozřejmě všichni byli na stejné straně [jako minule]. Obvykle to není boj," řekl, předtím než odhalil jak kapela a jejich tým společně pracují na každým detailu.

"Tímhle způsobem nám to funguje, nevím jak ostatní pracují, lidé nevidí ty zasedání, která děláme, celodení zasedání, kde řešíme album, a způsob jakým budou písně uvedeny na zadní straně desky a obalu alba," vysvětlil. "Chceme mít pod kontrolou, většinu možných věcí co děláme. Jako právě teď, právě jsem schválil grafiku obalu pro další singl. Oni tohle nevidí."

Zatímco nám Horan nemohl říci příliš mnoho detailů o připravovaných písní, přiznal jednu věc: Ty řeči, že píseň se bude jmenovat "Heartbreaker" nejsou pravdivý.

"Četl jsem to na Twitter," řekl. "To vůbec není pravda. My vlastně ani nemáme píseň zvanou 'Heartbreaker.' To se nestane."

source: onedirectionfans.net
překlad: iheart-onedirection.blog.cz

1D >> June 27th - With fans at Backstage

30. june 2012 at 16:02 | Veronica |  Tour -North America- Backstage
source: tumblr.com
Výherkyně soutěže, kterou vyhlásilo rádio v Charlotte, měli to štěstí se 27.června setkat s kluky v zákulisí a já tu mám dvě fotky z toho setkání..:))

1D >> June 29th - Harry in Tampa

30. june 2012 at 15:59 | Veronica |  1D - Candids 2012
source: tumblr.com
Našla jsem jednu fotku Harryho ze včerejška v Tampě, když si asi zašel někam na jídlo..teda tak to okolí mi připadá..:D :)))

1D >> June 25th - Harry with members of instrument band at Georgia Aquarium #2

30. june 2012 at 15:55 | Veronica |  1D - Candids 2012
source: tumblr.com
Objevila se ještě jedna fotka Harryho z pondělní návštěvy akvária, kde se šel podívat na delfíny..:)) je úžasná, doufám, že se jich objeví ještě víc..:) hrozně mu to tam sluší..:)) >3

If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… We'll add your source.:o)

Flag Counter