February 2012

Zayn Malik se vrací domů

29. february 2012 at 20:00 | Lily. |  News
Myslím že ten kdo má twitter,si toho nemohl nevšimnout.Zaynovi dnes v odpoledních hodinách umřel někdo blízký z rodiného kruhu,proto se vrací domů.
Harry otom informoval prostřednictvím tweetu
Zayn utrpěl ztrátu ve své rodině a musel se vrátit domů na pár dní, takže nebude na našich dalších koncertech v USA ...
Klukům zbývá ještě několik konertů spolu s BTR které musejí udělat.Určitě by ted' raději byli se Zaynem.Ten se ted' vrací domů.Bude to vůbec po prvé kdy kluci budou zpívat bez jednoho člena,neumím si to představit bude to hodně zvláštní a atmosféra bude jsitě napjatá.Doufám že Zayn se z toho co nejdříve dostane.

#Stay strong Zayn ♥
#weloveyouZayn ♥
#1MinuteSilenceAt7pmToPrayForZayn

[obrázek je z twitteru]

EDIT: Zayn je doma,potřebuje čas být sám někdo z jeho rodiny bohužel zemřel "fanoušci sobě snaží ho povzbudit a setkat se sním křikem přred jeho domem. Poslední, co ted' právě potřebuje je tohle!!Trochu RESPEKTU ...!!!

EDIT/20:36/Zemřel jeho strýc Joji Malik který byl první osobou který slyšela Zayna zpívat.

1D -Louis Tomlinson- Interview - Sonic Nation - February 27th

29. february 2012 at 18:03 | Veronica |  1D -Videos- Interviews in radio
A další telefonický rozhovor, tentokrát s Louim..:))) Nejdřív tam mluví o Louiho čtyřech sestrách, o tom jestli ho třeba připravili na tohle šílenství s fanynkami...Pak o změnách v jeho životě od X Factoru..:) O jejich fanoušcích..:) Pak se ho ptá na otázky od fanoušků.. "Kdo pojmenoval kapelu?"..:) "Jaká je jeho nejoblíbenější věc na tour?" Na to odpoví, že potkávat nové fanoušky a místa..:)) Mluví tam potom o restauraci, kterou navštívili v Torontu a o které psali Harry a Loui na twitteru..:) Pak tam dělá kanadský přízvuk..:D Další otázka je, že se ho nějaká holka ptá, jestli bude její doprovod při maturiťáku v roce 2013..:D Loui na to odpoví, ať napíše přesnej čas a místo a určitě..:D Další otázka je jestli pojedou při příští tour do Vancouveru...Pak tam mluví o tom, že se prý Loui chystá napsat knihu nebo co..:D Další otázka je "Jaká píseň ho dostane tak nějak do nálady než jde na pódium"..:))) Heartbeat od Fray a Wild Ones od Flo Rida ft. Sia..:))) Nakonec mu tam moderátor říká, že byli první stanice, která hrála jejich písničku v Severní Americe a snaží se ho přesvědčit ať přijedou někdy do Vancouveru..:)))

One Direction -Interview- Fly 92.3 - February 2012

29. february 2012 at 17:41 | Veronica |  1D -Videos- Interviews in radio
Další interview z rádia...tentokrát pro Fly 92.3...nejdřív tam mluví o jejich začátcích, o X Factoru..:))) O Brit Awards, jak se cítí, když vyhráli..:) Pak tam mluví o fanoušcích o jejich děsivých zážitcích s fanoušky...Niall tam zmiňuje Paříž, že měl trochu v kalhotách..:D A pak se jich ptá na otázky fanoušků, "Jestli se jim Američanech zdá něco divný?" Liam tam řekl, že pořád říkají "Like" a "Oh My God" Další otázka je "Jak se má Louiho holub"..:D Loui suverénně odpoví, že se má fajn..:D "Co si užívají v USA?" Na to odpoví, že jídlo..:D a ty hezký lidi..:))) že prý všichni vypadají, jako by byli ve filmu..."Jestli by šli na rande s fanouškem?" a poslední, "Kdo je zadaný?"

Boys greeted fans»Canada»27.2.2012

29. february 2012 at 17:29 | Lily. |  1D - Candids 2012
Objeivly se nové fotky z Kanady,Bohužel žádné informace jsem k nim nenašla takže nevím zda jsou z hotelu či odjinud.
Každopádně se mi líběj.Dobrá je ta jak jsou nastoupený u těch oken a pak se mi líbí ta druhá fotka Niall je na ní orztomilej!
1D -Zayn Malik- Interview - New Hot 89.9 FM - February 2012

29. february 2012 at 17:26 | Veronica |  1D -Videos- Interviews in radio
Nový telefonický rozhovor se Zaynem a rádiem New Hot...ze začátku tam mluví o jejich show v Kandě, o jejich fanoušcích..:)) pak se ho ptá, jestli je svobodný, jaký typ holky má rád...jestli třeba chtěl dívku z Kanady..:))) ptá se, jestli by dívce v restauraci zazpíval "What Makes You Beautiful"...:D Zayn by to nikdy neudělal, protože by se cítil trapně..:D Nakonec se ho teda zeptá, jestli někdy zazpíval píseň pro dívku...Zayn prý napsal několikrát píseň pro nějakou dívku, když mu bylo třináct nebo čtrnáct, ale nikdy té dotýčné o tom neřekl ani ji to nezazpíval..:) Pak se jich tam ptá jak to u nich vypadá, co plánují..:) mluví o koncertech v Austrálii a chystané tour v roce 2013...Pak o návštěvě Kanady...o Simonovi, který jim gratuloval přes twitter k Brits..:))) A naposledy se ho ptá na nějakej sportovní kanadský tým, který má Zayn rád..:))))

One Direction -Sugarscape- Louis & Liam on Girlfriends and Harry speaking French

29. february 2012 at 17:12 | Veronica |  1D - Videos - Interviews 2012
Objevilo se další video z jejich interview ze Sugarscape..:))) Tentokrát tam mluví o jejich návštěvě Paříže..:)) O restauraci, kterou tam navštívili a trochu tam mluví i francouzsky..:))) Loui tam zmíní i to že je Eiffelova věž skvělá..:D Pak tam mluví o Valentýnu..:)) Pak o svatbě jejich kamaráda, nepochytila jsem jméno...:) A nakonec tam mluví o tom, že Liam nemůže pít, protože má jen jednu ledvinu...Loui tam vykřikuje, že může pít...že to někde vyhledali, že pít může...Liam to uvádí na pravou míru, že může pít, ale jen trochu..:)))) Loui a Redbul je dost nebezpečná kombinace, zdá se mi..:D Je nějak moc rozvášněný..:D

1D >> @SpecialKRadio Makes One Direction (1D) Love Your Face!

29. february 2012 at 16:56 | Veronica |  1D - Message Videos
Ahoj..:))) Mám tu video z Chicaga, kluci navštívili rádio Kiss...Můžete si všimnout, že tam jmenují nějaká jména...jde o to, že fanoušci udělali video pro One Direction, kde je zdraví a rádio proto zařídilo tohle speciální video "We Love Your Face"..:))) Je to od nich hezký..:)))

Niall Horan smoking?

29. february 2012 at 16:19 | Lily. |  News
Jak jistě víte,jediný z členů kapely One Direciton který kouří je Zayn Malik.Ale Teď se objevilo video kde fanoušek prý chytil Nialla Horan při činu, když se oba chlapci nacházeli v prostorách restarauntu Toronto s názvem Standard.

Je těžké přesně zjistit, co se děje.Fanoušek který video natáčel,stojí moc daleko,před ním je ještě navíc skleněná budova a pak teprve stojí Niall se Zanyem. Myslím že na to zda Niall kouřil či ne,nemůže nikdo udělat ukvapené závěry,protože mhol dělat cokoliv.Mohl například jíst.Na internetu a twitteru se rozběhlo plno diskuzí,nejlepší by bylo kdyby se ktomu vyjádřil sám Niall.Ikdyby kouřil budu ho mít stále ráda ale měl by mít na paměti že pro jeho zpěv a pro jeho zuby to není psrávná volba!

Doporučuji vám si přečíst reakce pod videem je to opravdu zajímavé!
Lidé píší například že mohl jíst či telefonovat nebo něco takového,že byse měli přestat dělat předpoklady co tam asi dělal.Dál také píšou jak může kouřit když když si nedává ruku k ústům.V jiném komentáři je zase prodrobně napsáno jak si údajně zapaluje.

Harry Styles se stěhuje do nového bytu

29. february 2012 at 13:59 | Lily. |  News
Harry za vlastní byt zaplatil 575,000 liber.Zdroj řekl: ' Harry byl dlouho v bytě s One Direction (nebo poblíž)
ale ted' cítí že je čas mít svůj vlastní prostor. Vyhrál spoustu peněz a ty ho vybízejí investovat. Harry už se díval na nábytek a zařízení prostřednictvím Internetu a doufá, že se přesune do svého nového bytu v nadcházejících týdnech.
Toto má být údajný výhled z Harryho bového bytu

Animations #3

28. february 2012 at 17:09 | Lily. |  Graphic
Hezké odpoledne přeji,novinek moc není a tak jsem se pustila na grafiku,konkrétně na animace.Protože ty mě baví a nedá se na nich nic zkazit teda alespoň u mě to tak je.Jsou jednoduché jen jsem si pohrála se světlem a barvami.Doufám že se líbí =))Nejvíc se mi líbí ta 2 jak si hraje Louis s Harryho vlasy.

If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… We'll add your source.:o)

Flag Counter